Apie

Kas yra azoto šou?

Azoto šou tai yra ilgai neišblėstantis atitrūkimas nuo kasdienybės. Mūsų pasirodymų pagalba jūs būsite nukeliami į tikrosios, apčiuopiamos magijos – mokslo pasaulį! 

Šių, interaktyvių pasirodymų metu Jūs sužinosite koks jausmas yra paliesti -196C šaltį! Savo akimis pamatysite kaip toks šaltis reaguoja su aplinka bei paveikia Jums visiems gerai pažįstamus objektus ir kasdieninius daiktus. Ir tai dar ne viskas. Jūs galėsite paskanauti įvairių gardumynų, kurie bus paruošti šio, protu nesuvokiamo, šalčio pagalba!

KODĖL PASIRINKTI BŪTENT MUS?

MES ESAM LANKSTŪS!

(Turime omeny savus pasirodymus, tad špagatų,deja, nesitikėkite) Nesvarbu ar tai būtų Jūsų, galbūt Jūsų močiutės, draugų ar  vaiko gimtadienis, krikštynos, vestuvės ar vestuvių metinės – mūsų pasirodymai yra skirti visoms amžiaus grupėms ir progoms.

Galbūt jau seniai turite idėją teminiam vakarėliui, tačiau nedrįstate jos įgyvendinti? Mes galime adaptuoti savo šou ir padaryti taip, kad Jūsų svajonės išsipildytų. 

MŪSŲ ŠOU NUSTEBINS KIEKVIENĄ! 

Turite savo artimųjų tarpe didelių skeptikų, kuriuos yra be proto sunku nustebinti? Iššūkis priimtas! Laukiame Jūsų skambučio arba elektroninio laiško. Iki pasimatymo!

 

KONTAKTAI

Telefono numeris: +370 684 70075

El. Paštas: azotosou@gmail.com